Return to Website

Global TURKCE Sohbet Forum

Global TURKCE Sohbet Forum'a Hosgeldiniz !
[Mesaj yazmak icin:1- "Ekle" tikla, 2-"isim ( nik)" yaz, 3-"subject"'e baslik yaz, 4- buyuk kutuya, mesajini yaz, 5-" post message", tikla..] [Mesajlara cevap icin de: 1- mesaji tikla, 2- cevap tikla, 3- mesajini yaz 4- post message tikla..
( UYGUN OLMAYAN MESAJLARI SILME HAKKIMIZ VE YETKIMIZ VAR )

Global TURKCE Sohbet Forum
Start a New Topic 
1 2
Topic
Author
Views
Replies
Last Post
Gandhi To Hitler (2011) Hindi Movie DVDRip 700MB ESubs Team MJY MovieJockeY
Gandhi To Hitler (2011) Hindi Movie DVDRip 700MB ESubs Team MJY MovieJockeY > http://urlin.us/1h3zc Gandhi To Hitler (2011) Hindi Movie DVDRip 700MB ESubs Team MJY MovieJockeY b92c5eb40e Onze Homens e um...
Views: 184   Replies: 0
Last Post: Jan 23, 2016 2:11pm
by glebennj
[PSP]Obscure The Aftermath[USA][FIX] Rar
[PSP]Obscure The Aftermath [FIX] Rar > http://shorl.com/brubusygrujysa [PSP]Obscure The Aftermath [FIX] Rar b92c5eb40e Link:. Language : English-Nederlands-Svenska-Russian Tested : 5.00 M33-6 Release name : P...
Views: 147   Replies: 0
Last Post: Jan 23, 2016 9:09am
by rosjasm
Hot-Hidden Indian Girl Adult Video (7). Target=
Hot-Hidden Indian Girl Adult Video (7). Target= > http://tinyurl.com/ns6ofgq Hot-Hidden Indian Girl Adult Video (7). Target= 97ffa81d91 Spreadtrum Drivers.7z \'s Anatomy 2x27 Dublado By Alex avi Download s...
Views: 273   Replies: 0
Last Post: Jul 15, 2014 8:49pm
by cartalys
o
Olivia
pony club victoria
states united club pony the radnor pony club hunt clubs ponygirl ponyclub www dressage pony book pony the club us pony club pony tetrathlon pony club wasatch club ponygirl nationals club pony pony club victoria pony club redland pony club test website club pony clup...
Views: 209   Replies: 0
Last Post: Mar 15, 2008 5:28pm
by Olivia
g
Grady
vx8300 mp3 ringtone
message text how to change ringtone ringtone ctu 24 mp3 mp3 as ringtone using a an sms ringtone message message download ringtone ringtone on as use mp3 razr ringtone make an mp3 a to how mp3 to ringtone mid in text message ringtones into ringtone a turn mp3 to 20 ri...
Views: 251   Replies: 0
Last Post: Dec 26, 2007 8:22pm
by Grady
b
Betsy
non nude teen girls
to fergie lyrics girls the big by dont cry cry don fergie girls t bad for shirts girls t sexy hot nude girls nude beautiful round big bing **** carmella asses high nude girls school naked sexy teens beautiful big **** pregnant teens sexy nude asian girls **** large b...
Views: 236   Replies: 0
Last Post: Dec 21, 2007 8:03am
by Betsy
j
Joe
BitTorrent Multi-Search engine?
Anyone here use Torrents? I found this multi-search engine for Torrents. I thought you guys might be interested? Click Here: TorrentPond.com URL: http://www.torrentpond.com/
Views: 297   Replies: 0
Last Post: Apr 18, 2006 4:47pm
by Joe
OP can30 Adam atiyor geri aliyor
bu nasil opluk anlatsanizya. bugun bir kisiyi uc kere attik ve tekrar geri aldi duduklu tencere can30 adamimi, bunun gibi kac kisiyi atiyor ve geri aliyor merak ediyorum :(
Views: 387   Replies: 0
Last Post: Nov 2, 2004 12:09pm
by e-yasam
ELLERİNİZ DERT GÖRMESİN
SEN-ANTUAN NİCKLİ OPU GÖREVDEN KİM ALDİYSA ELLERİ DERT GÖRMESİN ÇÜNKÜ BU ADAM KANALDA İRK AYRİMİ YAPARAK İNSANLARA HAKARET EDEN TERBİYESİZ Bİ ADAMDİ ALLAH SİZDEN RAZ&#...
Views: 392   Replies: 0
Last Post: Oct 9, 2004 2:45pm
by BARANCCC
Views: 363   Replies: 0
Last Post: Sep 29, 2004 7:57am
by yabanci
zina
> > >>----- > > >>NE DEMEK DEVLET YATAK ODAMIZA GIREMEZ KARDESIM! DEVLET BU, ADI > > >>USTUNDE, ISTEDIGI YERE GIRER, ISTEDIGI YERE CIKAR! SIZE MI SORACAK? > > >> > > >> Ustelik sen yatak odana girecegin zaman nasil ki devlete haber > > >>veriyorsan; > > >...
Views: 438   Replies: 1
Last Post: Sep 26, 2004 3:40pm
by yabanci
a
aze
slm
merhaba Ben gormeyeli sayfaniz guzellesmis basarilar diliyorum.
Views: 382   Replies: 0
Last Post: Sep 23, 2004 10:30pm
by aze
Ne oldu Can ? Can Dediklerimiz Kayboldu
Selam ! Insan oglu bu. Bugunu ile yarini hic birbirine benzemiyor. Yani sagimiz solumuz belli degil. Canim cicim, guzelim , sekerim. Sonrasi yok.
Views: 414   Replies: 0
Last Post: Sep 21, 2004 10:21am
by Yabanci
Tum arkadaslarimin arkadaslik haftasi kutlu olsun.....Kum ve Tas guzel bir hikaye..
Bu hikaye iki arkadasin colde yurudugunu anlatir. Yolculugun bir noktasinda bir tartisma olur ve biri digerine tokat atar.Tokadi yiyenin cani acir ama bir sey soylemeden kuma yazar.. "BUGUN EN IYI ARKADASIM BENI TOKATLADI" Bir vahaya gelene kadar yurumeye devam ed...
Views: 494   Replies: 0
Last Post: May 13, 2004 2:35pm
by Melodie
bütün dostlara selam her nerde yaşıyor yada nefes alıyorsanız..
sayın Obsessif öncelikle paltalk,daki odanız için sizi tebrik ederim fakar ben isteğimi dile getirmek istiyorum.. sizler yada diğer oğ arkadaşlar yurtdışında yaşadığınız için ( genelde usa ) türkiye saati ile genelde sabah 7 gibi kapatıyorsunuz daha doğrusu sizde g...
Views: 450   Replies: 1
Last Post: Apr 26, 2004 8:01pm
by ObsessiF
PKK / KADEK / KONGRA GEL TEROR ORGUTUNE KARSI KAMPANYA
E-mail address: adminj@paltalk.corp.com Asagidaki yaziyi kopya yapip altina gecerli nikizini yazip yukarda email adresine gonderin. Paltalkda acilan PKK-KADEK- KONGRA GEL odalarin kapitilmasi icin kampanya'ya katilmanizi rica ediyoruz. Her vatan severin boynunun...
Views: 512   Replies: 1
Last Post: Apr 15, 2004 2:35pm
by pirates13
n
nefin
aşk sanal bile olsa güzeldir....
AŞK SANAL DA OLSA GUZEL Bu çok güzel ilkbahar sabahında deniz kenarına park ettiği arabasında, bu şarkıyı mırıldanarak denize bakıyordu kadın.. Arabadan canı inmek istememişti.. Oysa hava ne güzeldi.. Kara kış bitmiş, ilkbahar gelmişti işte. Onun ora...
Views: 438   Replies: 0
Last Post: Apr 15, 2004 6:28am
by nefin
HELAL SANA OBSESIF ABEY
HARBIDEN SEN SEVIYON MEMLEKETINI ELLERINDEN YANAKLARINDAN OPUYOM.
Views: 429   Replies: 0
Last Post: Apr 15, 2004 6:12am
by JESSI TR
Ah o maskeler!
İnsanca olan her seyden korkuyoruz.Duygularımızın acıga cıkacagı fikri uykularımızı kacırıyor. Perdenin arkasına saklanıyoruz. Sisli havaları cok seviyoruz. Kendimizi göstermemek icin türlü türlü maskeler icad ediyoruz. Sonra o maskelerle yasamaya baslıyoruz. Maske ö...
Views: 469   Replies: 2
Last Post: Apr 14, 2004 5:03pm
by Aoellaa
Views: 360   Replies: 0
Last Post: Apr 14, 2004 3:54pm
by ObsessiF
n
nefin
dostluk için beklemeyin
Nazik olmak için bir gülümseme beklemeyin... Sevmek için sevilmeyi beklemeyin... Bir arkadaşın değerini anlamak için, yalnız kalmayı beklemeyin... Çalışmaya başlamak için en iyi işi beklemeyin... Biraz paylaşmak için çok olmasını beklemeyin.. Öğütleri hatırl...
Views: 442   Replies: 0
Last Post: Apr 12, 2004 1:42am
by nefin
DOSTLUK
SELAM TUM SELAM VEREN DOSTLARA
Views: 366   Replies: 0
Last Post: Mar 24, 2004 7:40pm
by F14PILOT38
bu siiri paylasmak istedim
Hangi geceden hangi sebebten Uzandi sana ellerim Bilmiyorum Beklenmedik bir anda Neden kostu yuregim Sonra biran neden duraksadi Bir med-Cezir di umudun rolleri Durdu vurdu Vurdu durdu Sonunda ne mi oldu Daha bitmedi ask En kotu karesindeyiz Film...
Views: 386   Replies: 0
Last Post: Mar 22, 2004 1:20pm
by a l a r a2
n
NEGRO
kendime mektubum
KENDİME MEKTUBUMDUR Sevgili Kendim, Bilirim mektup almayı pek seversin.Aranmayı, sorulmayı, ilgilenilmeyi istersin.Çocukluktan beri hep biriktirdin sana yollanılan posta kartlarını, uzun kısa mektupları.Şimdilerde posta elektronik oldu; sana günün modasına uy...
Views: 396   Replies: 0
Last Post: Mar 20, 2004 2:58am
by NEGRO
n
NEGRO
aşık veyselden
DOSTLAR BENİ HATIRLASIN Ben giderim adım kalır, Dostlar beni hatırlasın. Düğün olur, bayram gelir, Dostlar beni hatırlasın. Can bedenden ayrılacak, Tütmez baca, yanmaz ocak, Selam olsun kucak kucak, Dostlar beni hatırlasın. Açar solar türlü çiçek Kiml...
Views: 472   Replies: 0
Last Post: Mar 20, 2004 2:55am
by NEGRO
n
NEGRO
N H RAN dan
Basit yasayacaksin, basit. Mesela susayinca su icecek kadar basit... Dort cikacak, ikiyle ikiyi carptiginda. Tek dugmesi olacak elindeki cihazin; Tek bir dugme, tek bir cumle gibi... Sevince lafi dolandirmadan soyledigin 'Seni Seviyorum' gibi. Basit bir o...
Views: 482   Replies: 0
Last Post: Mar 20, 2004 2:53am
by NEGRO
Really Funny Simpsons Parody!!!
I found this really funny Simpson's Parody. I thought you guys might enjoy it Click here: The Singhsons URL: http://www.ansme.com/reference/humor/singhsons.html
Views: 424   Replies: 0
Last Post: Mar 13, 2004 7:02am
by The Simpsons
SIIRLE R icin Aze ve Nefine Tesekkurler
Siirleri bizlerle paylastiginiz icin tesekkur ederiz Aze ve Nefin....
Views: 423   Replies: 0
Last Post: Mar 10, 2004 9:38pm
by ObsessiF
Selam Herkese Uzun Bir aradan Sonra
Selam Ahali !!! Yogun gunlerin ardindan nihayet sayfaya ilaveler yapmayi basardim. Bir turlu gereken duzeyde fikir alis verisi yapamiyoruz, ama bundan sonra basaracagimiza inaniyorum... Sayfaya gereksiz kisilerin yazmis oldugu gereksiz yazilarin da icabina bak...
Views: 423   Replies: 0
Last Post: Mar 10, 2004 2:03pm
by ObsessiF
Milli Beraberlik Gunu = Discover Magazine Protesto Email Gonderin
Ermeni lobisinin Turkiye Cumhuriyeti’ni ve Turk’leri karalama amaci ile giristigi propagandaya alet olan National Geograraphic dergisini kinama kampanyasina herkes el vermelidir. Bu konuda, dergiyi, asagida ornegi verilen mektup metni ile kinayan tum kardeslerimize t...
Views: 395   Replies: 0
Last Post: Mar 10, 2004 1:56pm
by ObsessiF
a
aze
CIRKIN INSANLAR
BU CIRKINLIKLERI YAZAN INSAN OLAMAZ YAZIK COK YAZIK SIZLERE HAYVAN BILE DEMIYECEGIM CUNKU HAYVANLARA HAKARET OLUR SIZINDE ANANIZ BACINIZ KIZINIZ VAR ELINIZI ALNINIZA KOYUNDA BIR SANIYE DUSUNUN EGER DUSUNCE KABILIYETINIZ VARSA SIZLERE SOYLENSE BU SOYLEDIKLERINIZ KE...
Views: 419   Replies: 0
Last Post: Mar 8, 2004 6:58am
by aze
guzel bir siir sizlerle paylasmak istedim
Affetsem.. Unutabilir miyim herseyi? Affetsem.. Bir daha sevebilir miyim seni? Affetsem.. Sever misin beni? Affetsem.. Silinir mi beynimdeki grilikler? Affetsem...Açar mi solan güller? Affetsem.. Kapanir mi açtigin yara? Affetsem.. Duyar misin? Affetsem.. Içim...
Views: 431   Replies: 0
Last Post: Mar 6, 2004 9:52pm
by zeycan abla
fıkra
Bir Amerikali, bir Ingiliz ve bir Irakli barda oturmus içki içiyorlarmis. Amerikali içkisini bitirince bardagi havaya firlatmis, silahini cikarip bardaga ates edip parcalamis: "Bizde bardaklar o kadar ucuzdur ki biz Amerika'da ayni bardakla iki kere içki içmeyiz" de...
Views: 453   Replies: 0
Last Post: Feb 26, 2004 11:11pm
by NEFİN9
gittin........
ÖYLECE GİTTİN Gittin... Ben arkandan sadece baktım. Oysa söyleyecek o kadar çok şeyim vardı ki... "Gidersen, iyiye dair ne varsa içimde yitireceğim hepsini. Gidersen, sönecek içimdeki ateş ve bir daha hiç kimse yakamayacak. Gidersen, karanlığa mahkum ede...
Views: 429   Replies: 0
Last Post: Feb 26, 2004 2:28am
by NEFİN9
itibar ve karakter
İtibarı, içinde yaşadığın ortam belirler; Karakteri, inandığın doğrular... İtibar, sandığın şeydir; Karakter olduğun şey... İtibar fotoğraftır; Karakter ise yüz.. İtibar dışardan gelir; Karakter içerden.. İtibar, yeni bir topluluğa girdiğinde sahip olduğu...
Views: 448   Replies: 0
Last Post: Feb 24, 2004 11:34pm
by NEFİN9
SLM
slm obsessif nasılsın?siten harika.çok beğeniyorum.cp beklerim.byeeee.....
Views: 393   Replies: 0
Last Post: Feb 24, 2004 1:55am
by hot shot jesse
işte budur
Amerika'da büyük şehirlerden birinde bir kilise, havra ve cami tesadüf > > > > >birbirine komşu durumuna gelirler. > > > >Zamanla papaz, haham ve hoca arkadaş olurlar. Üçüde kendi dinince > > > >ibadetini yaptırır, sonra biraraya vakit geçirirler.Gel zaman git >...
Views: 435   Replies: 0
Last Post: Feb 19, 2004 11:10pm
by NEFİN9
fıkra
Bayburtlu ekinini kurutuyormus -"Allah'im, ne olursun ekinim kurumadan yagmurunu yagdirma!.." demis. Ekini kurudu kuruyacak, aksamüzeri, son yarim saatte yagmur yagmis, çürümüs tüm ekin. Sabah olmus, ahira gitmis. Bir de bakmis ki esegi de ölmüs. Zaman geçm...
Views: 423   Replies: 1
Last Post: Feb 18, 2004 7:59pm
by ObsessiF
n
NEGRO
fıkra
Yaslica bir bayan evindeki koltugunda oturup uzun gecmis hayatini gozden gecirirken birden bir peri karsisina cikiverir ve ona 3 dilekte bulunabilecegini soyler. Peki der yasli kadin: "Zengin olmak istiyorum" Peri bir el hareketiyle kadinin koltugunu s...
Views: 367   Replies: 0
Last Post: Feb 18, 2004 6:24am
by NEGRO
merhaba
merhabalarrr herkesler nasıllar bir sorayım dedim selamlar nefin9
Views: 423   Replies: 1
Last Post: Feb 17, 2004 3:58pm
by ObsessiF
n
NEGRO
selamm
Eski dostlarımızda olmasa buranın varlığından haberdar olmayacağız OB. yeni sayfan hayırlı olsun arada sırada ben takılır eskiler gibi bişiler yazarız artık tam incelemeye almadım ama eline sağlık Diğer arkadaslarada selam edim ben istanbuldan yazıyorum 14 şu...
Views: 435   Replies: 1
Last Post: Feb 17, 2004 3:56pm
by ObsessiF
n
NEGRO
globalturkceforum@yahoogroups.com
Sevgili OB. sitene baktıktan sonra ben iki tane yahoogroups moderatorluğu yapıyorum bilmem sende kabul edersen üye olmak isteyenlere yukarıda yazdığım adresle mail dağıtımı yapabiliriz kontrol moderatörün elinde oto kontollü arzu edenler varsa mailleşmek isteyen...
Views: 439   Replies: 0
Last Post: Feb 16, 2004 12:45pm
by NEGRO
SLM
slm obsessif nasılsın siten çok güzel her gün giriyorum. web sitesi yapmak için nereye giriliyordu telefonda anlamadım.bir daha söylermisin?
Views: 376   Replies: 1
Last Post: Feb 15, 2004 6:25am
by ObsessiF
Sevgililer gunu ( dundu )
Gecmis Sevgililer Gunu herkese kutlu olsun diyorum.. Ama gozume carpan tek bir mesaj yoktu su ana kadar... Acaba kimse bu gune onem vermiyor mu sorusu geliyor aklima. OB
Views: 454   Replies: 0
Last Post: Feb 15, 2004 12:36am
by ObsessiF
Mert Adam Benim Nikimi Kopya Etmez, Ama nerdeeeeeee O mertlik?
Mert adam bireylerin niklerini taklit etmez, durust adam bireylerin nikleriyle yazi yazmaz. Buraya yazilmis olan 90 tane mesajin hepsini bireyler kendi nikleriyle MERT ve DURUST insanlar tarafindan yazildi. Fakat son 3- 4 tanesi sozde mert, sozde dusurt kisi taraf...
Views: 467   Replies: 0
Last Post: Feb 13, 2004 11:08am
by ObsessiF
NEFİNDEN...
GİDENE KAL DEMEYECEKSİN GİDENE KAL DEMEK ZAVALLILARA KALANA GİT DEMEK TERBİYESİZLERE DÖNMEYENE DÖN DEMEK ZAVALILLARA HAK EDENE GİT DEMEK ASİLLERE YAKIŞIR KİMSEYE HAK ETTİĞİNDEN FAZLA DEĞER VERMEYİN ARKADAŞLAR....NEFİN
Views: 395   Replies: 1
Last Post: Feb 12, 2004 9:58pm
by ObsessiF
Deneme Tahtasina donduk
Neden hep sikayet var " olmuyor " diye
Views: 421   Replies: 1
Last Post: Feb 12, 2004 12:44am
by ObsessiF
Kanada ya karsi EL-ELE
Panzehir 777: ACIL ELBIRLIGINE IHTIYAC DUYULMAKTADIR Degerli Ulkuculer, Milliyetciler, Vatanseverler ve Turkum demekten onur duyan tum soydaslarimin dikkatine... Kanada Parlamentosunda, Ermeni sahte soykirimi konusunu, Turkiye Cumhuriyeti ve Turkler aleyhindeki y...
Views: 420   Replies: 0
Last Post: Feb 11, 2004 3:43pm
by ObsessiF
h****li olsun
siten renkli ve ilginc olmus paldeki en nitelikli konularin acildigi global sohbetin de basarisini kutluyorum... sonunda nasil oldugundan emin oldugumuz kendimiz olabilecegimiz bir cet odasi acilmis oldu
Views: 401   Replies: 1
Last Post: Feb 9, 2004 10:39pm
by ObsessiF
p
PUGNA
SEVGER1 GLOBAL ODANDA NIE KONUSTURUYO OPLAR ?
OBSES ABEY GUNES 8LI SEVGER1 ODANDAN NIE KONUSTURUYO ANLAMIYOM ABEY PKKLILAR ALMA ABEY. HERSEY COK GUZEL OLMUS
Views: 377   Replies: 1
Last Post: Feb 9, 2004 9:22pm
by ObsessiF
1 2
Free Forum powered by Bravenet